دنیای سرویس‌های دیجتالی مبین وان

مبین‌وان کیش؛ ارایه‌دهنده‌ی سرویس‌های دیجیتال بین‌المللی

همه‌ی تلاش ما در سرزمین مبین‌وان بر این است که با ارایه‌ی خدمات گوناگون دیجیتالی مبتنی بر ارزش افزوده، جهانی بهتر و شادتر برای شما بیافرینیم.

ارزش‌ها

ما در مسیر حرکت به سوی اهداف بنیادی به ارزش‌های خاصی عمیقا باور داریم. شخصیت و هویت سازمان و کارکنان ما بر اساس ارزش‌های حرفه‌ای شکل خواهد گرفت.

ماموریت

مبین وان به عنوان سازمانی مشتری‌محور، قابل اعتماد و مبتنی بر دانش؛ طیف گسترده‌ای از خدمات ارزش افزوده‌ی پیامکی و صوتی را ارایه می‌دهد.

چشم‌انداز

ما برآنیم تا تمامی تلاش خود را برای خلق برترین دنیای دیجیتال و یک‌پارچه در سطح بین‌المللی به کار گیریم تا جوامع و فرهنگ‌های مختلف را به هم پیوند زنیم.

مبین وان

شرکت مبین وان کیش، از ابتدای فعالیت خود با همکاری شرکای فعال نسبت به ارایه و توسعه‌ی محصولات ارزش افزوده با هدف ارتقای سطح دانش و تحقق نیازهای جامعه و کاربران اقدام نموده است. مبین وان در این راستا موفق به توسعه‌ی سرویس‌های متنوع و متمایز در حوزه خدمات ارزش افزوده ۲G و کسب سهم قابل توجهی از بازار گردید. در سال‌های اخیر با توجه به رشد و محبوبیت روز افزون گوشی‌های هوشمند میان کاربران سرویس‌های ارزش افزوده و نیز توسعه‌ی زیر ساخت‌های اینترنتی و بهره‌برداری از شبکه‌های ۳G و ۴G همراه اول؛ تلاش نموده تا خدمات و محصولات جدید و نوآورانه‌ای در این حوزه ارایه نماید.

مبین وان کیش

(سهامی عام)